Nasza oferta skupia w sobie szeroką gamę usług związaną z gięciem i cięciem blach. Posiadamy wysokiej klasy maszyny CND, takie jak gilotyna, zgniatarka, ploter plazmowy do cięcia czy para krawędziowa, które pozwolą uzyskać odpowiednie wartości podczas modyfikacji materiału.

Dzięki posiadaniu własnych maszyn CNC możemy pozwolić sobie na wykonanie praktycznie wszystkich zleceń związanych z cięgiem i gięciem blach.

Wszystkie zlecenia wykonujemy szybko i niezwykle dokładnie. Dzięki temu, mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm i dokładność podczas wykonywanych przez nas usług. Jeśli potrzebują Państwo wsparcia w tym zakresie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi!

Formularz kontaktowy

  • Imię i nazwisko*
  • E-mail*
  • Nr telefonu*
  • Wiadomość
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie jbstal.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest JB STAL Bożena Wołoszyn-Kupiec, ul. Chopina 23, 37-400 Nisko, NIP: 6020091138Kontakt z administratorem.

  * pola obowiązkowe

  Jesteśmy gotowi na współpracę.

  Skontaktuj się z nami. Nasi doświadczeni pracownicy postarają się odpowiedzieć na każde pytanie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  +48 882 109 713

  kontakt@jbstal.pl