Gorąco zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby prywatne i firmy, które są zainteresowane naszymi usługami. Jak zawsze służymy pełną pomocą i wsparciem merytorycznym w kwestii wszystkich pytań i wątpliwości, które mają nasi klienci.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie tematy, które będą Państwa interesować. Jesteśmy doświadczoną i jakościową marką, która od lat obsługuje bardzo dużą ilość klientów indywidualnych i firmowych.

Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować się do Państwa potrzeb i spełnić wszystkie oczekiwania wynikające ze współpracy z nami.

Zapraszamy do kontaktu!

Siedziba firmy:

JB STAL Bożena Wołoszyn-Kupiec
ul. Chopina 23
37-400 Nisko
NIP: 6020091138

Zakład produkcyjny:

ul. Sandomierska 8, 37-400 Nisko

Dane kontaktowe:

tel. +48 882 109 713

e-mail: kontakt@jbstal.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek – Piątek: 7-23
Sobota: 7-13
Niedziela: nieczynne

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami.

  • Imię i nazwisko*
  • E-mail*
  • Nr telefonu*
  • Wiadomość
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie jbstal.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest JB STAL Bożena Wołoszyn-Kupiec, ul. Chopina 23, 37-400 Nisko, NIP: 6020091138Kontakt z administratorem.

  * pola obowiązkowe

  Zakład produkcyjny

  Sprawdź jak do nas dojechać
  Jesteśmy gotowi na współpracę.

  Skontaktuj się z nami. Nasi doświadczeni pracownicy postarają się odpowiedzieć na każde pytanie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  +48 882 109 713

  kontakt@jbstal.pl