Wykonywana przez nas obróbka cieplno-chemiczna stopów żelaza jest zabiegiem wykonywanym na stopach żelaza z węglem, czyli między innymi na takich materiałach jak stal, staliwo czy żeliwo.

Wszystkie nasze działania wykonywane są pod wpływem ciepła i chemicznego oddziaływania otoczenia, a także przy działaniu innych modyfikacji, które mają własności fizyczne i chemiczne dla konkretnych stopów.

Wszystkie nasze działania wykonujemy przy wsparciu najlepszych specjalistów i przy pomocy najlepszego sprzętu, który dedykowany jest do tego typu działań. Gwarantuje to najlepszą jakość naszych usług.

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi!

Formularz kontaktowy

  • Imię i nazwisko*
  • E-mail*
  • Nr telefonu*
  • Wiadomość
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie jbstal.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest JB STAL Bożena Wołoszyn-Kupiec, ul. Chopina 23, 37-400 Nisko, NIP: 6020091138Kontakt z administratorem.

  * pola obowiązkowe

  Jesteśmy gotowi na współpracę.

  Skontaktuj się z nami. Nasi doświadczeni pracownicy postarają się odpowiedzieć na każde pytanie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  +48 882 109 713

  kontakt@jbstal.pl