Konwencjonalna obróbka skrawaniem to proces, który nadaje przedmiotom odpowiednich kształtów, ale także i wymiarów, oraz odpowiedniej struktury powierzchni. Dzięki obróbce konwencjonalnej, materiały takie jak tworzywa sztuczne, czyli poliwęglan, poliamid czy polipropylen, a także aluminium oraz mosiądz, możemy dopasować do ścisłych potrzeb klienta.

Jest to niezwykle ważna usługa, dzięki której przygotowujemy materiał, który stanowi bazę do dalszego etapu wytwarzania innych produktów, które są docelowe w danym wypadku. Nasze usługi wykonywane są oczywiście przy pomocy najnowszego i najbardziej zaawansowanego paru maszyn.

Wykonujemy dla Państwa kompleksowe usługi związane z obróbką CNC. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa zarówno wszelkiego rodzaju prototypy jak i duże serie w produkcji. W naszej ofercie zawarta jest wyłącznie obróbka skrawaniem CNC za pomocą nowoczesnej technologii i urządzeń, które są w pełni precyzyjne i jakościowe podczas wykonywania wszelkich zadań.

Nasza firma cały czas rozwija się, inwestując w nowoczesny park maszynowy i ludzi, którzy są najlepszymi specjalistami w swoich kategoriach. Dzięki temu zawsze świadczymy najwyższą jakość usług i zaspokajamy wszelkie potrzeby naszych
klientów.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Formularz kontaktowy

  • Imię i nazwisko*
  • E-mail*
  • Nr telefonu*
  • Wiadomość
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie jbstal.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest JB STAL Bożena Wołoszyn-Kupiec, ul. Chopina 23, 37-400 Nisko, NIP: 6020091138Kontakt z administratorem.

  * pola obowiązkowe

  Jesteśmy gotowi na współpracę.

  Skontaktuj się z nami. Nasi doświadczeni pracownicy postarają się odpowiedzieć na każde pytanie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  +48 882 109 713

  kontakt@jbstal.pl