Piaskowanie jest procesem, który wykorzystywany jest jako jeden z sposobów na przygotowanie produktu przed jego malowaniem. Wykonuje się go na ogół w przypadkach, w których wymagane jest odnowienie produktu, bądź usunięcie jego starych powłok malarskich.

Sam proces piaskowania wykorzystywany jest również w momencie konieczności usunięcia korozji z elementów metalowych, a także do usuwania zendry, która powstaje podczas walcowania stali, bądź podczas jej spawania.

Nasza firma wykonuje piaskowanie łącząc je z procesami obróbki chemicznej stali, oraz nanoszeniem odpowiednich podkładów wysokocynkowych na stal.

Zapraszamy do kontaktu!

Formularz kontaktowy

  • Imię i nazwisko*
  • E-mail*
  • Nr telefonu*
  • Wiadomość
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie jbstal.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest JB STAL Bożena Wołoszyn-Kupiec, ul. Chopina 23, 37-400 Nisko, NIP: 6020091138Kontakt z administratorem.

  * pola obowiązkowe

  Jesteśmy gotowi na współpracę.

  Skontaktuj się z nami. Nasi doświadczeni pracownicy postarają się odpowiedzieć na każde pytanie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  +48 882 109 713

  kontakt@jbstal.pl