Usługa ślusarstwa narzędziowego w naszej firmie obejmuje bardzo rozległe i zróżnicowane rozwiązania. Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i firm, którym zależy na odpowiednim wykonaniu danego projektu. W naszych usługach znajdzie się między innymi spawanie stali nierdzewnej oraz spawanie aluminium. Wykonujemy także spawanie stali metodą Tig i Mig.

Jeśli chodzi o same materiały, ich wymiary powinny składać się z elementów, które mogą być poddane obrabianiu i które wykonane są zgodnie z rysunkiem konstrukcyjnym, a także z uwzględnieniem wszelkich warunków technicznych w danym wzornictwie.

W ramach naszych usług, do Państwa dyspozycji są także prace tokarskie, związane z wykonaniem sprawdzianów gwintowych czy stożkowych, a także konkretne operacje szlifierskie, które wykonywane są na specjalnych szlifierkach do gwintów.

Formularz kontaktowy

  • Imię i nazwisko*
  • E-mail*
  • Nr telefonu*
  • Wiadomość
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie jbstal.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest JB STAL Bożena Wołoszyn-Kupiec, ul. Chopina 23, 37-400 Nisko, NIP: 6020091138Kontakt z administratorem.

  * pola obowiązkowe

  Jesteśmy gotowi na współpracę.

  Skontaktuj się z nami. Nasi doświadczeni pracownicy postarają się odpowiedzieć na każde pytanie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  +48 882 109 713

  kontakt@jbstal.pl