W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej klasy usługi spawalnicze, które pozwolą łączyć ze sobą materiały, które są dla Państwa istotne. Dzięki wysokiej klasie maszyn w których jesteśmy w posiadaniu oraz jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa szereg usług, w tym spawanie, napawanie, zgrzewanie, lutowanie, klejenie i podobne zakresy usług, które mogą być dla Państwa istotne w danym momencie.

Jako doświadczona firma, realizujemy spawanie na przestrzeni wielu lat. Posiadamy doświadczonych i bardzo dobrze rozeznanych pracowników, a także profesjonalny sprzęt do spawania, który pozwoli uzyskać najlepsze efekty wynikające z pracy.

Zapraszamy do kontaktu!

Formularz kontaktowy

  • Imię i nazwisko*
  • E-mail*
  • Nr telefonu*
  • Wiadomość
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie jbstal.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest JB STAL Bożena Wołoszyn-Kupiec, ul. Chopina 23, 37-400 Nisko, NIP: 6020091138Kontakt z administratorem.

  * pola obowiązkowe

  Jesteśmy gotowi na współpracę.

  Skontaktuj się z nami. Nasi doświadczeni pracownicy postarają się odpowiedzieć na każde pytanie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  +48 882 109 713

  kontakt@jbstal.pl